Tales of Vesperia

 překlad: Pravda

Název kanji: テイルズ オブ ヴェスペリア ~The First Strike~
Název japonsky:
Tales of Vesperia: The First Strike
Žánry:
Akční, Dobrodružné, Paralelní vesmír, RPG, Shounen
Délka:
1 hodina 50 minut
Rok vydání:
2009
Typ:
Film

Lidé na planetě Terca Lumireis se velmi spoléhají na blastii, technologii prastaré civilizace, která poskytuje spoustu možností, např. ochranu před stvůrami. Císařští rytíři ke zlepšení svých schopností v boji používají také bodhi blastii. Blastia se tvoří z látky nazývané aer, která propůjčuje sílu pro blastii.
Deset let po Velké válce proti démonickým stvůrám vládne světu císařství a blahobyt spoléhá na rozsáhlé používání aeru.
Juri Lowell a Flynn Scifo jsou dva mladíci, kteří se právě přidali do řad prestižní jednotky Císařských rytířů. Jednoho dne jsou vysláni do města Shizontania, odkud je hlášena abnormální aktivita aeru a výskyt hord zmutovaných stvůr. Mezitím se vrchní velitel Rytířů Alexei Denoia a naivní princezna Estellise zapletou do zákulisních bojů o moc v hlavním městě. Situace v Shizontanii se vyhrocuje, když místní posádka Císařských rytířů zjistí, že nemohou očekávat pomoc z hlavního města. Velitel Shizontanských rytířů vymyslí nečekané rozhodnutí, které navždy změní Juriho a Flynnův osud.
 Jaká tajemství skrývají nadpřirozené události, do kterých se zaplétají Juri s Flynnem? Podaří se jim ubránit nevinný lid Shizontanie a zůstat věrní svým zásadám? 

 softsub

part I  -  part II  -  part III  -  part IV  -  part V

 fonty k softsubu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>